Wykonanie i dostawa futerałów do orderów i odznaczeń oraz okładek do legitymacji odznaczeniowych
- Numer postępowania BA.1/2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-02-04 11:59 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-02-04 11:59 | 328 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2025-02-04 11:59 | 1.34 MB | ||
|
|
druki dla Wykonawców.docx | 2025-02-04 11:59 | 112 KB | ||
|
|
espd-request(2).xml | JEDZ | 2025-02-04 11:59 | 128 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
odpowiedź na pytanie.pdf | 2025-02-12 09:28 | 87 KB | ||
|
|
unieważnienie wyboru w części I.pdf | 2025-04-04 12:23 | 35 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie i dostawa futerałów do orderów i odznaczeń | 1 569 498,94 PLN | 2025-03-11 10:18:24 |
| 2 | Wykonanie i dostawa okładek do legitymacji odznaczeniowych | 362 815,56 PLN | 2025-03-11 10:18:24 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 | 2025-04-15 15:08 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 2 | 2025-04-07 13:16 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-03-25 14:39 |
