Usługa obszywania wstążkami orderów i odznaczeń, miniaturek orderów i odznaczeń oraz rozetek do orderów dla Kancelarii Prezydenta RP
- Numer postępowania BA.7/2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-09-29 15:37 | - | |||
|
|
SWZ.pdf | 2025-09-29 15:37 | 1.99 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_opublikowane.pdf | 2025-09-29 15:37 | 76 KB | ||
|
|
druki dla Wykonawców.docx | 2025-09-29 15:37 | 115 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Usługa obszywania wstążkami orderów i odznaczeń, miniaturek orderów i odznaczeń oraz rozetek do orderów dla Kancelarii Prezydenta RP | 317 729,97 PLN | 2025-10-14 10:10:23 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-10-14 14:17 | 34 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-11-06 10:15 |
